0 Članci

Članci(0)

0-Članci
Učitaj 0.00
Ukupno 0.00
LC/UPC Dupleks OM3 50/125 Multimode Vlakna Loopback Modul

LC/UPC Dupleks OM3 50/125 Multimode Vlakna Loopback Modul

KM 0.00
Dostupno za naručivanje

Dostupnost

Standard dupleks LC ukršteni konektori, Multimode OM3 50/125 vlakana.Polako i tačnost penetracije kao dupleks klipove drži ukršteni konektori zajedno. 100% funkcionalno testiran garantuje performans i integriteta.Koristi u Multimode 50/125 Vlakana za Testiranje Prijavu.Paket uključuju : 1pcs Multimode LC/UPC Optičke Loopback Adapter.Vlakna Loopback je dizajniran da pruži medijska povratka put za optički signal, obično se koristi za optičke testiranje prijave ili mreže restauriranje i apsolutno je u ekonomske rješenje za broj optičke test aplikacije.Specifikacije : Tip : Loopback Modul Test talasna dužina : 850nm Vlakna : Multimode OM3 50/125 Veza : LC/UPC Ubodna gubitak : Tipična : ≤0.20 d B Maksimalnu : ≤0.30 d B Repeatability : ≤0.10 d B Interchangeability : ≤0.20 d B Izdržljivost : ≤0.20 d B tipična promijeniti, 1000 parenja Operativni temperatura : -20 da +70 stepeni Skladište temperatura : -40 da +85 stepeni Prijave : Vlakna laboratorije Telekom testiranje FTTX testiranje Patch vijeće prijave Opremu sklopila.

Specifikacija

Uz robu koja se daje prilikom kupovine